Seminaras “Nervų sistema ir Jutimo organų sistema” su gyd. Vsevolod Orlov

Gruodžio 2-3 d.d.

Prašome atkreipti dėmesį: pasikeitė seminaro adresas: Švitrigailos 18 A -3, Shambu jogos centras, Vilnius

Kas dar neužsiregistravo galite tai padaryti internetu užpildę formą: https://goo.gl/forms/psnh2txe17brYR2T2

Kiekvienas susitikimas su gyd. Vsevolodu Orlovu bus skirtas vienai organų sistemai. Šįkart – nervų ir jutimo organų sistemoms:

  • Vakarų medicinos ryšys su Tibeto medicinos sampratomis
  • Žmogaus anatomija ir fiziologija Vakarų ir Tibeto medicinos supratimu
  • Vakarų medicinos diagnozės Tibeto medicinos supratimu ir terminologija

Tibeto medicina, tai pilnavertė medicinos sistema, su specifiniais diagnostikos metodais ir savita klinikine kalba. Ši sistema turi viską, kas būtina, kad Tibeto medicinos gydytojai galėtu sėkmingai atlikti savo darbą. Tačiau mes gyvename visuomenėje, kurioje dominuoja Vakarų medicinos tradicija, todėl, Tibeto medicinos gydytojas neišvengiamai turės susidurti su jai būdingais sveikatos būklės apibūdinimais ir sąvokomis. Dažnai pradedantiesiems TM gydytojams, elementariai neturintiems klasikinio medicininio išsilavinimo, trūksta pagrindinių žinių apie anatomiją ir fiziologiją. Tai gali sukelti sunkumų suprantant sudėtingai skambančias diagnozes, ultragarso ir kitų tyrimų aprašymus bei ligą apskritai. Kursas skirtas padidinti bendrąjį medicininį raštingumą, nustatyti tiesiogines sąsajas tarp vakarietiškų ir tibetietiškų diagnozių (kai tai yra įmanoma), o taip pat, geriau suprasti paplitusių ligų esmę.

80 procentų, skirtos įsiminti, informacijos yra Vakarų medicinos anatomija, fiziologija ir specifinė terminologija. Kursas yra labai informatyvus ir turiningas. Vakarų medicininė kalba yra Lotynų, todėl teks įsisavinti daug lotyniškų terminų. Informacija išdėstoma nuosekliai, pagal organų sistemas. Nagrinėjamos visos žmogaus organizmo sistemos: širdies, kraujagyslių, virškinimo, kvėpavimo, limfinė, šlapimo, nervų ir t.t.

Pavyzdžiui, virškinimo sistema:
Virškinimo sistemos skyriai (burna, ryklė, stemplė, skrandis, žarnynas (dvylikapirštė, plonoji, gaubtinė, tiesioji žarnos)). Kiekvieno virškinamojo trakto skyriaus struktūra ir funkcijos bendrai, anatomiškai ir fiziologiškai. Dažniausi kiekvieno skyriaus sutrikimai pagal Vakarų ir Tibeto medicinos mokslą apie ligų formų klasifikavimą – nozologija, kuris nagrinėja ligų atsiradimo priežastis, raidą ir klinikines ligų ypatybes.

Adresas: Švitrigailos 18 A -3, Shambu jogos centras, Vilnius
Trukmė:  nuo 10-00 iki 17-00 val.
Kaina:  vienos dienos 40 euro

Registracija būtina
Maloniai prašome registruotis į kursus iš anksto
tel. 869940086 Anastasia
info@tibetanmedicine.lt

Vsevolod Orlov
Praktikuojantis Tibeto medicinos gydytojas
www.doctororlov.com
Išsilavinimas – aukštasis medicininis, specialybė – gydymas, specializacija – terapeutas.
Sveikatos apsaugos sistemoje dirbo Greitosios pagalbos gydytoju (intensyviosios terapijos brigadoje), reanimatologija, terapinis skyrius, reabilitacijos skyrius. Valstybiniai sertifikatai, patvirtinantys terapijos pagrindų specializaciją: fitoterapija, girudoterapija, homeopatija.Studijuoja ir praktikuoja “netradicinę” mediciną – įskaitant akupunktūrą ir Tibeto mediciną 20 metų. Akupunktūros mokėsi iš šio metodo meistro L.N. Dolgopolskio. Tibeto mediciną ėmėsi savarankiškai studijuoti 1995 metais, po to praėjo teorinio ir praktinio mokymo kursus, kuriuos vedė patyrę ir žinomi Tibeto medicinos gydytojai. Tai Buriatų gydytojas iš Vidinės Mongolijos Helek Belber; Mongolų gydytojas, gydymo centro “Mažaa” direktorius B. Miagmarsuren; TM instituto “Čagpori” (Lhasoje) profesorius daktaras Vangu; TM gydytojas, TTMA vadovas Nida Čenagtsang (Tibetas).Knygos, verstos iš anglų k. apie Tibeto mediciną (psichinių ligų skyrius) “Mūsų proto demonai: išgydymo deimantas”. Redaktorius ir leidėjas Nuo 1999 m. skaito paskaitas, veda kursus (ir išvažiuojamuosius) tibeto medicinos tema.Praktikuojantis Tibeto medicinos gydytojas, stažas – 20 m. Priima pacientus Sankt Peterburge, Maskvoje, Kijeve, Bulgarijoje ir Vilniuje.

Gruodžio 4-8 d. gydytojas Vsevolod Orlov individualiai konsultuos pacientus

Pirmą kartą Lietuvoje: Tibeto medicinos dienos

Gruodžio 7–9 d.

Tai trijų dienų renginys Vilniuje, kurio metu bus pristatyta autentiška holistinės gydomosios profilaktikos sistema. Pagrindinė renginio tema: kaip užkirsti kelią ligoms bei išlaikyti puikią sveikatą remiantis tradicinės Tibeto medicinos žiniomis.

daugiau