Pirmą kartą Lietuvoje: Tibeto medicinos dienos

Gruodžio 7–9 d.

Tai trijų dienų renginys, kurio metu bus pristatyta autentiška holistinės gydomosios profilaktikos sistema. Pagrindinė renginio tema: kaip užkirsti kelią ligoms bei išlaikyti puikią sveikatą remiantis tradicinės Tibeto medicinos žiniomis.

Vis daugiau žmonių supranta, jog patys yra atsakingi už savo sveikatą. Todėl dažnas imasi pats koreguoti savo dietą ir gyvenimo būdą. Ir ieškodamas informacijos susiduria su dešimtimis požiūrių ir mitybos sistemų, aibe naudingų produktų, kuriuos siūlo eilė specialistų ir Ponas Google. Deja, neišmanančiam žmogui sudėtinga susigaudyti tokioje nesusistemintoje žinių gausybėje. Todėl reikalingi kriterijai, padėsiantys suprasti, kurie produktai ar požiūriai tinka būtent jam? Kaip tik apie tokius kriterijus savo “Mityba ir Gyvenimo būdas” kalbės Tibeto medicinos gydytojas Vsevolodas Orlovas. Paskaitos metu sužinosite:

  • apie sąmoningumą
  • apie sveiką mitybą
  • ligų profilaktiką
  • kas tai yra sveikas gyvenimo būdas
  • kaip padėti artimiesiems
  • kaip harmonizuoti santykius su aplinka

Vsevolod Orlov
Praktikuojantis Tibeto medicinos gydytojas

www.doctororlov.com

Išsilavinimas – aukštasis medicininis, specialybė – gydymas, specializacija – terapeutas.

Sveikatos apsaugos sistemoje dirbo Greitosios pagalbos gydytoju (intensyviosios terapijos brigadoje), reanimatologija, terapinis skyrius, reabilitacijos skyrius. Valstybiniai sertifikatai, patvirtinantys terapijos pagrindų specializaciją: fitoterapija, girudoterapija, homeopatija.

Studijuoja ir praktikuoja “netradicinę” mediciną – įskaitant akupunktūrą ir Tibeto mediciną 20 metų. Akupunktūros mokėsi iš šio metodo meistro L.N. Dolgopolskio. Tibeto mediciną ėmėsi savarankiškai studijuoti 1995 metais, po to praėjo teorinio ir praktinio mokymo kursus, kuriuos vedė patyrę ir žinomi Tibeto medicinos gydytojai. Tai Buriatų gydytojas iš Vidinės Mongolijos Helek Belber; Mongolų gydytojas, gydymo centro “Mažaa” direktorius B. Miagmarsuren; TM instituto “Čagpori” (Lhasoje) profesorius daktaras Vangu; TM gydytojas, TTMA vadovas Nida Čenagtsang (Tibetas).

Renginio Programa

PENKTADIENIS
16:00 Atveriame duris. Vaišiname arbata. Norintys gali išbandyti tibetietišką masažą Ku Nje.
18:00 – 20:00 Bendra paskaita „Sąmonė ir sveikata“

ŠEŠTADIENIS

9:30-10:30 Neidžang joga
11:00 – 14:00 Sveiko gyvenimo būdo pagrindai. Bazinė samprata.
14:00 – 15:30 Pertrauka
15:30-18:00 „Konstitucinis tipas. Nusistatome esamą tipą“
19:00-20:00 Medicinos budos meditacija

SEKMADIENIS

9:30 – 10:30 Neidžang joga
11:00 -14:00 „Dietologija. Maisto produktų savybės“
14:00-15:30 Pertrauka
15-30-18-00 „Sezonai ir dieta bei gyvenimo būdas. Namų procedūros“

Pertraukos bei viso renginio metu:

  • Išbandykite tibetietišką masažą Ku Nje
  • Susupažinkite su Tibeto raštu
  • Poilsio zonoje žiūrėkite filmą.
  • Ragaukite sveikų patiekalų

*Išklausę visą 12 valandų paskaitų kursą gausite Sorig Khang International sertifikatą. Šie mokymai yra Tibeto medicinos akademijos mokymų programos „Procedūrų specialistas pagal Tibeto Medicinos tradiciją“ dalis.

Daugiau informacijos pristatyme.

Pirmą kartą Lietuvoje: Tibeto medicinos dienos

Gruodžio 7–9 d.

Tai trijų dienų renginys Vilniuje, kurio metu bus pristatyta autentiška holistinės gydomosios profilaktikos sistema. Pagrindinė renginio tema: kaip užkirsti kelią ligoms bei išlaikyti puikią sveikatą remiantis tradicinės Tibeto medicinos žiniomis.

daugiau