Socialinė veikla

1. Socialinės pagalbos organizavimas.  Pagyvenusių, vienišų, neįgalių ir sunkiai besiverčiančių žmonių sveikatos priežiūra, visuomenės švietimas, sveikos gyvensenos ir harmoningos aplinkos propagavimas ir atitinkamų įgūdžių skiepijimas, konsultavimas.

2. Savanorystės organizavimas. Savanorių apmokymas ir motyvavimas siekiant užtikrinti pagyvenusių, neįgalių, sunkiai besiverčiančių asmenų sveikatos priežiūrą, ligų profilaktiką ir gydymą. Susiklosčius atitinkamoms aplinkybėms teikti moralinę, psichologinę ir fizinę paramą.
Mes padedame pagyvenusiems, vienišiems, neįgaliems ir sunkiai besiverčiantiems, sergantiems žmonėms bei jų artimiesiems:
  • Teikiame informaciją apie socialinę pagalbą
  • Konsultuojame ir mokome sveikatos priežiūros, mitybos, sveikos gyvensenos, judesio ir meditacijų bei harmoningos aplinkos klausimais
  • Teikiame realias socialines paslaugas – pagalba gyvenimiškose ir sunkiose situacijose
Senior Lady Holding Hands with Young Caretaker
Pirmą kartą Lietuvoje: Tibeto medicinos dienos

Gruodžio 7–9 d.

Tai trijų dienų renginys Vilniuje, kurio metu bus pristatyta autentiška holistinės gydomosios profilaktikos sistema. Pagrindinė renginio tema: kaip užkirsti kelią ligoms bei išlaikyti puikią sveikatą remiantis tradicinės Tibeto medicinos žiniomis.

daugiau