Mūsų mokytojai

Nida

Gydytojas Nida Čenagtsang

daugiau

 

 

 

 

Erikas RozenbušasERIC

daugiau

 

 

 

 

SEVA

Vsevolod Orlov

daugiau

 

 

 

 

AsiaAnastasija Tepliakova

daugiau

 

 

 

 

HOHLOV

Dmitrij Chochlov

daugiau

 

 

 

 

Gyd.Maria Locsi yra praktikuojanti gydytoja, gyvenanti ir dirbanti Londone. Savo praktikoje ji integruoja Tibeto mediciną – jos holistinį požiūrį – ir Vakarų mediciną.
Gyd.Maria Locsi mokėsi Queensland Medical School universitete, taip pat turi Vakarų Australijos Universiteto mokslinį laipsnį. Interesų sritys apima raumenų-skeleto problemų gydymą naudojant tibetietiškus išorinės terapijos metodus, taip pat – mitybos problemas bei priklausomybes. Klinikinės veiklos patirtis apima darbą su priklausomybėmis nuo kvaišalų, taip pat – su protiškai ir psichiškai pažeistais asmenimis.

 

Daniela Crucitti yra tarptautinė Ku Nje instruktorė, gyvenanti ir dirbanti Milane. Ji buvo viena iš pirmųjų Vakariečių mokinių, gavusių tarptautinio Ku Nje instruktoriaus statusą. Dabar ji moko Italijoje ir Šveicarijoje, yra kviečiama mokyti į Dž.Britaniją. Prieš atrasdama Ku Nje, ji mokėsi Shiatsu ir tradicinės kinų medicinos. Daniela ne tik praktikuoja ir moko Ku Nje, ji yra ir tarptautinių mokymų tvarkaraščio sudarymo koordinatorė, atsakinga už gyd.Nidos tarptautinių mokymų grafiką, taip pat – bei Ku Nje mokomųjų tekstų redaktorė.

 

Donla Tsering gimė Shilonge, Indijoje. Nuo labai jaunų dienų ją mokė Geshe Ngawang Dakpa, kuris yra pripažintas Tibeto mokslininkas bei astrologas. Po penkerių metų mokymosi, studijas ji pratęsė Enchey mokykloje, Sikhime, tuomet pabaigė mokslus Delyje, Indijoje. Palikusi Indiją, Donla gyveno Prancūzijoje ir Italijoje. Ku Nje srityje kartu su Gyd. Nida ji specializuojasi nuo 2000 metų. Ji yra jauniausia tibetietė, gavusi pilną Ku Nje paruošimą ir viena iš pirmųjų mokinių, pabaigusių Ku Nje kursus Italijoje. Be to, Donla kalba penkiomis kalbomis, ji veda Tibeto kalbos pamokas ir yra išvertusi sudėtingus budistinius tekstus iš tibetiečių į italų ir anglų kalbas. Donla šiuo metu gyvena Romoje, kur ji dirba vedančiaja Ku Nje terapeutė Ku Nje įmonėje. Ji moko Ku Nje Italijoje, yra kviečiama mokyti Vokietijoje, Prancūzijoje ir Dž.Britanijoje.

 

Anu Rootalu yra tarptautinė Ku Nje instruktorė, gyvena ir dirba Estijoje. Ji yra akušerė, todėl Ku Nje masažo,Tibeto išorinės terapijos žinias ji taiko dirbdama su nėščiosiomis ir gimdymo metu. Anu atliko tyrimą apie Ku Nje efektyvumą nėštumo metu, šiuo metu toliau gilina savo žinias mokydamasi pas Gyd. Nida Čenagtsang.

 

Emilio Galotta yra tarptautinis Ku Nje instruktorius, dirba Romoje. Jis yra kvalifikuotas fizioterapeutas, savo darbe naudojantis praktines Ku Nje žinias bei Rytų filosofijos išmintį.

 

Anastazja Holecko, MD yra praktikuojanti gydytoja, pabaigusi Lodzės Medicinos universitetą, Lenkijoje. Tradicinę Tibeto mediciną ji studijuoja nuo 2003 metų ir yra kelių straipsnių apie Tibeto mediciną ir įvairius tyrimus Vakarų medicinoje autorė. Jos interesų sritys yra palyginamieji tyrimai tarp Tibeto ir Vakarų medicinos sistemų, taip pat – galimybės pritaikyti tradicinės Tibeto medicinos metodus Vakaruose. Nuo 2007 metų ji yra žurnalo “Tradicinė Tibeto medicina” redaktorė.

 

Lama Lobsang Darjy yra profesionalus astrologas, vienuolis. Daugelį metų jis gyveno Rajha vienuolyne, Amde, kur pabaigėsi budizmo studijas, apimančias budizmo filosofiją, tantrą, Kalačiakros tantrą. Tuo metu jis septynerius metus atliko giedojimo (ang.: Chant) meistro pareigas, trejus metus – ritualų meistro pareigas, taip pat studijavo Tibeto mediciną bei astrologiją. Mediciną jis studijavo Qinghai tradicinės Tibeto medicinos ligoninėje. Be to, lama Lobsang yra rašytojas bei poetas – jo knyga „Vienas balsas“ pasakojo apie jo kaip tibetiečio patirtis greitai besikeičiančiame šiuolaikiname pasaulyje. Jis yra Tibeto rašytojų asociacijos narys, šios organizacijos dėka 2006 metais jis lankėsi Italijos PEN laisvos išraiškos konferencijoje Venecijoje. Jis yra astrologijos išminties Tibeto medicinoje šaltinis.

 

Amira Abuzhara yra kvalifikuota muzikos terapeutė, gyvenati ir dirbanti Austrijoje. Ji yra pažengusioji gyd.Nidos mokinė, koordinuoja tarptautinės Tibeto medicinos akademijos mokomųjų tekstų paruošimą ir distribuciją. Šiuo metu ji universitete studijuoja Tibeto kalbą ir kultūrą.