Vsevolod Orlov

SEVA

Vsevolod Orlov, g. 1963 m.
www.doctororlov.com
Išsilavinimas – aukštasis medicininis, specialybė – gydymas, specializacija – terapeutas.
Sveikatos apsaugos sistemoje dirbo Greitosios pagalbos gydytoju (intensyviosios terapijos brigadoje), reanimatologija, terapinis skyrius, reabilitacijos skyrius. Valstybiniai sertifikatai, patvirtinantys terapijos pagrindų specializaciją: fitoterapija, girudoterapija, homeopatija. Studijuoja ir praktikuoja “netradicinę” mediciną – įskaitant akupunktūrą ir Tibeto mediciną 20 metų. Akupunktūros mokėsi iš šio metodo meistro L.N. Dolgopolskio.
Tibeto mediciną ėmėsi savarankiškai studijuoti 1995 metais, po to praėjo teorinio ir praktinio mokymo kursus, kuriuos vedė patyrę ir žinomi Tibeto medicinos gydytojai. Tai Buriatų gydytojas iš Vidinės Mongolijos Helek Belber; Mongolų gydytojas, gydymo centro “Mažaa” direktorius B. Miagmarsuren; TM instituto “Čagpori” (Lhasoje) profesorius daktaras Vangu; TM gydytojas, TTMA vadovas Nida Čenagtsang (Tibetas).
Knygos, verstos iš anglų k. apie Tibeto mediciną (psichinių ligų skyrius) “Mūsų proto demonai: išgydymo deimantas”. Redaktorius ir leidėjas
Nuo 1999 m. skaito paskaitas, veda kursus (ir išvažiuojamuosius) tibeto medicinos tema.
Praktikuojantis Tibeto medicinos gydytojas, stažas – 20 m. Priima pacientus Sankt Peterburge, Maskvoje, Kijeve, Bulgarijoje ir Vilniuje.